سوالات متداول

خانه > سوالات متداول

اطلاعات خرید

بعد از ارسال کالا به دست مشتریان به هردلیلی از جمله تاریخ – انقضا, کیفیت کالا ازلحاظ بسته بندی محصول ,و همچنین تغییرات دررنگ تی بگ ها,بو,طعم محصولات, شرکت موظف به برگرداندن محصول می باشد وتمامی هزینه ها به مشتری بازگردانده می شود.

تمامی اطلاعات مشتریان دربانک اطلاعاتی ذخیره می شود .تمامی اطلاعات مشتریان محفوظ است وحق هیج گونه سوء استفاده ازاطلاعات نمی شود ودردسترس قرارنمی گیرد.

پک بندی محصول ازطریق شرکت 24 ساعت زمان می بردوبعدارسال می شود به مرکزاستان ها وبعدبه شهرستان ها ظرف 48 ساعت آینده به دست مشتریان میرسد.

اطلاعات پرداخت

مشتریان قبل ازثبت شفارش محصولات شماره تماس ونام خودرا درسایت قرارداده تا مشاوران سلامتی با انها تماس گرفته وبعدازمشاوره به مشتریان نحوه مصرف محصولات وپیگیری برعهده مشاوران سلامتی است

نحوه ثبت سفارش :بعدازمشاوره مصرف محصولات و ثبت سفارش ازطریق مشاوران صورت می پذیرد ونوع محصول وتحویل کالا به مشتریان تمامی برعهده مشاوران می باشد

پرداخت می تواند به دوصورت انجام پذیرد
می تواند ازطریق اپلیکیشن ها ودرگاه پرداختی وب سایت انجام پذیرد
20 درصد از کل هزینه پیش پرداخت می شود و مابقی پرداخت در زمان تحویل محصول پرداخت می شود.

جواب سوالتان را پیدا نکردید؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.